INTERFEJS ELM 327 v.1,4b BLUETOOTH

INTERFEJS ELM 327 v.1,4b BLUETOOTH
 • Nowy  Interfejs diagnostyczny typu ELM 327 Bluetooth

  Najnowsza wersja 1.4B INTERFEJSU ELM327 (Euroscan) Bluetooth

  Uniwersalne narządzie do diagnostyki samochodów osobowych i dostawczych dla profesjonalistów i majsterkowiczów. Interfejs wyposażony w multiplekser (automatyczny wybór protokółu) W zestawie oprogramowanie w języku polskim i instrukcja instalacji sterowników, materiały pomocnicze. Jeśli będziesz miał problemy z instalacją sterowników lub konfiguracją oprogramowania, udzielamy telefonicznego wsparcia technicznego, tel. 586760267

   

  Interfejs jest kompatybilny z wszystkimi protokółami OBD2:

  KWP2000 slow init

  KWP2000 fast init

  PWM VPWM

  ISO9141-2

  CAN 11bit/250kB

  CAN 11bit/500kB

  CAN 29bit/250kB

  CAN 29bit/500kB

  Diagnostyka OBD2 jest to diagnostyka elektroniki silnika, w niektórych autach można również diagnozować automatyczną skrzynię biegów. System diagnostyczny EOBD2 wprowadzono w europie od 2000r w samochodach benzynowych od 2004 diesel, samochody amerykańskie  wszystkie również modele europejskie i azjatyckie wprowadzone na rynek amerykański posiadają system OBD2 od 1996 r , samochody azjatyckie od 2000r. Są wyjątki niektóre wersje europejskie Forda, Opla maja OBD2 od 1996-1998r

  Jeśli nie masz pewności jaki system diagnostyczny jest w twoim aucie, wybierz interesującą cię markę poniżej i kliknij na baner, przejdziesz do tabeli z opisem, gdzie odnajdziesz interesujący cię model i rocznik samochodu, dodatkowo w rubryce (Zalecane oprogramowanie do interfejsu ELM327) są podpowiedzi jakie oprogramowanie w języku polskim najlepiej zastosować do wybranego modelu samochodu.

   


  Zapaliła Ci się lampka "CHECK ENGINE" w Twoim samochodzie? To znaczy że  system sterujący silnikiem  ostrzega Cię w ten sposób, że w silniku wystąpiła awaria i przebieg tej awarii jest zapisany w sterowniku silnika. To może być coś poważnego, albo błąd sporadyczny spowodowany na przykład złą jakością paliwa lub zabrudzonym filtrem powietrza. Teraz juz nie musisz jechać do warsztatu w celu zdiagnozowania auta! Kup interfejs sam to sprawdź i usuń kody usterek!

  1.Jeżeli coś szwankuje to dowiesz sie co to jest i jak to naprawić, albo jak rozmawiać z mechanikiem, żeby za dużo nie zapłacić!

  2.Jak sam naprawisz to też przyda Ci sie ten interfejs, bo musisz usunąć kody usterek  zapisane w pamięci sterownika silnika!

  3.Jeśli okaże się że to tylko błąd sporadyczny to wystarczy go skasować i lampka CHECK ENGINE zgaśnie.

   

  Co jeszcze możesz zrobić jeszcze tym interfejsem, przeczytaj koniecznie:

   

  Czyta i kasuje bledy DTC we wszystkich samochodach z OBD2

  Obsługuje wszystkie protokóły komunikacji łącznie z magistralą CAN

  Wyłącza lampkę CHECK ENGINE

  Czyta/usuwa kody błędów i podaje ich znaczenie PO POLSKU

  Czyta/usuwa kody błędów zarejestrowanych (CHECK ENGINE się pali)

  Czyta/usuwa kody błędów oczekujących (CHECK ENGINE wyłączony)

  Czyta/usuwa zamrożone ramki, które opisują w jakich okolicznościach powstał kod

  Sprawdza kiedy błędy lampki CHECK byty ostatnio kasowane

  Monitoruje parametry pracy silnika na żywo (LIVE DATA)

  Mierzy mocy silnika (KM) w programie PCMSCAN

  Zaoszczędź kasę, pieniądze które wydasz na interfejs mogą zwrócić się po pierwszym podłączeniu do auta, nie daj się nabijać w butelkę nieuczciwym mechanikom.

  To jeszcze nie wszystko!

  Pomyśl jak będziesz kupował samochód to skąd będziesz wiedział czy ktoś właśnie przed chwila nie skasował błędów? Albo nie odłączył kontrolki CHECK ENGINE, żeby ukryć usterki? Z ELM 327 od razu będziesz wiedział czy silnik jest w porządku!

  Sprzedajemy pełny zestaw gotowy do pracy od zaraz !!!

  W zestawie:

  Interfejs typu ELM327 Bluetooth

  Instrukcja ze  ZDJECIAMI, która pokazuje krok po kroku jak skonfigurować porty

  Darmowe oprogramowanie w języku polskim

  Instrukcja ręcznego kasowania inspekcji olejowej z poziomu deski w większości samochodów do roku 2004.

  Poradnik w którym są opisane podstawy diagnostyki ( standard OBD1 OBD 2/EOBD 2)

  Uwaga !!! Do interfejsów ELM 327 typu Bluetooth nie są potrzebne sterowniki.

  Wymagania systemowe i sprzętowe:

   

  Windows 95, 98, Me, 2000, XP, Vista, Windows 7, Mac OS, Linux, Windows CE, Windows Mobile, PocketPC 2003

  Bluetooth w komputerze, laptopie, Pocket-PC (PDA)

  Auto zgodne ze specyfikacja OBD2/EOBD

  gniazdo OBD2 w samochodzie

   

  Teraz trochę na temat dostępnego oprogramowania, znanym mi oprogramowaniem komercyjnym płatnym w języku polskim jest PCMSCAN, ScanXL, ScanMaster,  Nasza firma “MARI” jest oficjalnym przedstawicielem  w Polsce firmy Palmerperformance i dystrybutorem oprogramowania PCMSCAN, ScanXL, DashCommand,  możesz to sprawdzić tu >>http://www.palmerperformance.com/distributors.php  . NOWOŚĆ !!! OprogramowanieMAXITESTprzeznaczone do diagnostyki samochodów Opel, Ford, Renault,Fiat+OBDII wyposażonych w gniazdo OBD2 więcej informacji o oprogramowaniu na innych moich aukcjach .

  Drodzy Allegrowicze  dlaczego dajecie się mamić cudownymi opisami aukcji z interfejsami typu ELM 327 w których opisuje się  oprogramowanie PCMSCAN lub ScanXL, przecież nie dostaniecie tego oprogramowania, a jeśli dostaniecie to wersję piracką, chyba wiecie czym to grozi. Teraz mamy propozycję dla tych którzy kupując interfejs ELM 327 dostali piracką wersję ScanXL  lub PCMSCAN Proszę o kontakt z naszą firmą tel. 586760267  gwarantuję że nie poniesiecie żadnych konsekwencji, w zamian dostaniecie oryginalny legalny klucz do oprogramowania PCMSCAN

   

  Dlaczego warto kupić w naszym sklepie?

  Kupujesz od fachowców, od dziesięciu lat nasza firma (Mari) zajmuje się sprzedażą sprzętu diagnostycznego, przeżyliśmy różnych szybkich i anonimowych sprzedawców  na Allegro którzy dużo i tanio sprzedawali, równie szybko znikali zostawiając klientów na lodzie. Pomyśl, jezeli ktoś pisze że wymienia w ramach gwarancji sprzęt na nowy to znaczy że nie prowadzi serwisu sprzedawanego sprzętu,  jak sądzisz czy wymieni na nowy po upływie gwarancji ? Inny przykład, firma  sprzedaje na przykład lodówki telefony itp.. jakie oni mogą mieć pojęcie o diagnostyce samochodów.  Dobrze się zastanów zanim podejmiesz decyzję  od kogo kupisz. Prowadzimy serwis gwarancyjny i po gwarancyjny sprzedawanych przez naszą firmę urządzeń, jesteśmy na bieżąco w temacie elektroniki samochodowej ponieważ nasza firma prowadzi usługi w zakresie elektroniki samochodowej i diagnostyki.99,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty